«День відкритих дверей»

«День відкритих дверей»


27 березня 2019 року в органній залі Черкаського музичного училища в рамках «Дня відкритих дверей» відбувся концерт учнів духового класу викладача КЗ «ЧЕРВОНОСЛОБІДСЬКА ДМШ» Івана Сапсая (філія Худяки).
Про Івана Івановича можна сказати, що він своє серце віддає дітям, талановито виховавши, цілу плеяду виконавців на духових інструментах. У творчому концерті виступили його колишні учні: Ножка Валерія, Атамась Діана, Мельніченко Руслан, які навчаються в музичному училищі (викладачі Анатолій Оношко, Сергій Удод, концертмейстер Наталія Оношко). Нинішні учні, серед яких лауреати ГРАН-ПРІ та призери Міжнародних, Всеукраїнських та обласних конкурсів: Гирко Дар’я, Луговська Лілія, Гмиря Софія, Дядюра Наталія, Гуржій Богдан, Пасько Олексій, Толкач Владислав показали свою майстерність гри на альті, трубі, баритоні. Злагоджено та емоційно виступили: ансамбль трубачів та тріо баритонистів.
Учням школи акомпанував незмінний концертмейстер Ірина Ісько.
В кожній дитині є потенційні творчі можливості, тому викладач самовіддано і щосили працює, щоб найяскравіше розкрити ці маленькі таланти, майбутнє нашої країни.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *