ХХVI обласний конкурс виконавської майстерності обдарованих учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів

ХХVI обласний конкурс

виконавської майстерності
обдарованих учнів

початкових спеціалізованих
мистецьких навчальних закладів


16 березня 2019 року — цей день видався урожайним для учнів та викладачів КЗ «ЧЕРВОНОСЛОБІДСЬКА ДМШ».
Взявши участь у ХХVI обласному конкурсі виконавської майстерності обдарованих учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів, вихованці школи знов підтвердили свій високий рівень підготовки.
Ось наші результати:

ГРАН-ПРІ
— Толкач Владислав (викладач Іван Сапсай, концертмейстер Ірина Ісько, філія с. Худяки);

І МІСЦЕ
— Дядюра Наталія (викладач Іван Сапсай, концертмейстер Ірина Ісько, філія с. Худяки);
— Пасько Олексій (викладач Іван Сапсай, концертмейстер Ірина Ісько, філія с. Худяки);
— Гуржій Богдан (викладач Іван Сапсай, концертмейстер Ірина Ісько, філія с. Худяки);
— Канюка Артем (викладач Іван Сапсай, концертмейстер Ірина Ісько, філія с. Худяки);

ІІ МІСЦЕ
— Нека Володимир (Викладач Олександр Коваленко, базова школа с. Червона Слобода);
— Гмиря Софія (викладач Іван Сапсай, концертмейстер Ірина Ісько, філія с. Худяки);
— Луговська Лілія (викладач Іван Сапсай, концертмейстер Ірина Ісько, філія с. Худяки);
— Тимошенко Даніїл (викладач Олександр Воронецький, концертмейстер Ангеліна Тимошенко, філія с. Хутори);
— Дмитренко Давид (викладач Олександр Воронецький, концертмейстер Ангеліна Тимошенко, філія с. Хутори);
— Юзлов Ілля (викладач Олександр Воронецький, концертмейстер Ангеліна Тимошенко, філія с. Хутори);
— Сидоренко Артемій (викладач Олена Ющенко, філія с. Р. Поляна);

ІІІ МІСЦЕ
— Ретинська Марія (викладач Олена Ющенко, філія с. Р. Поляна);
— Аркуша Віталій (викладач Олександр Воронецький, концертмейстер Ангеліна Тимошенко, філія с. Хутори);
— Кондрамашин Олександр (викладач Михайло Зима, філія с. Степанки);
— Кравченко Данило (Викладач Олександр Коваленко, базова школа с. Червона Слобода);
— Шпак Олександр (викладач Володимир Сизько, філія с. Р. Поляна);
— Гавалешко Святослав (викладач Ольга Губар, базова школа с. Червона Слобода).
— Бондаренко Ярослав (викладач Іван Сапсай, концертмейстер Ірина Ісько, філія с. Худяки);
— Панасенко Ангеліна (викладач Тимошенко Ангеліна, філія с. Хацьки)

Зеленько Назар (викладач Іван Завалко) отримав Диплом учасника.
Щиро дякуємо нашим обдарованим учням та викладачам — 20 переможних Дипломів за один день! Так тримати!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *