МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «ШТУРМ»

МІЖНАРОДНИЙ

ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

«ШТУРМ»

30-31 березня 2018 року вже в четверте в м. Черкасах, в обласній Черкаській філармонії пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Штурм» за підтримки та участі Міністерства культури України.

Хореографічний колектив «Берег надії» КЗ «ЧЕРВОНОСЛОБІДСЬКА ДМШ» Черкаської районної ради в цьому році нагороджений Дипломом лауреата IІІ премії (викладач – Сергій Роботько, філіал с. Хутори) та отримав в подарунок сертифікат на колективне відвідування атракціону віртуальної реальності XRIDE зі знижкою 50% для колективу.

З різних куточків нашої країни та навіть з близького зарубіжжя приїздили на цей конкурс найкращі колективи хореографічного мистецтва та інших жанрів, щоб познайомити глядачів і членів журі з своєю творчістю. Протягом існування проекту брали участь такі країни: Білорусія, Польща, Німеччина, Велика Британія, Молдова, Чеська Республіка та Грузія. В найближчі роки планується провести цей Фестиваль-конкурс: в Польщі, Італії та Лісабоні. Тож до нових звершень та перемог!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *