Ансамбль бандуристів (Ющенко)

Ансамбль бандуристів (Ющенко)

Ансамбль бандуристів (Ющенко)

На філії села Р. Поляна в 2010 році відкрито клас бандури. В 2010-1011 навчальному році почав свою роботу ансамбль бандуристів. Відтоді, кожен рік, ансамбль бере активну участь у обласному огляді – конкурсі творчих колективів та посідає одне з призових місць:

  • 2011р — II місце;
  • 2012 —  III місце;
  • 2013 — III місце;
  • 2014 – III місце;
  • 2015 – III місце.

Колектив брав активну участь у культурному житті села (конкурс творчої молоді та дітей «таланти твої, Руська Поляна», огляд-конкурс художньої творчості «Грайлива веселка»).

В 2015-2016 навчальному році до ансамблю бандуристів приєднався вокальний ансамбль під керівництвом Назаренко Л.О. і колектив став капелою бандуристів «Орнамент»

В березні 2016 року колектив посів I місце в загальношкільному фестивалі-конкурсі творчих колективів КЗ «Червонослобідська ДМШ». Капела бандуристів приймала участь у звітному концерті музичної школи та концертах на філіалі села Р. Поляна.

Дует бандуристів у складі: Диченко Віра (учениці муз. школи) та викладача Ющенко О.М. Дует почав свою роботу в 2013 році.

В грудні 2013 року дует брав участь в урочистому заході, присвяченому пам’яті Т.Г.Шевченка на базі дошкільного навчального закладу «Троянда» с. Ч. Слобода. Виконував пісню «Зоря моя вечірня».

22 березня 2014 р. посів I місце на XXII обл.. конкурсі кобзарського мистецтсва присвяченого 200р. від дня народження Т.Г.Шевченка.

Обласний конкурс творчих колективів – В 2015 році дует теж був нагороджений дипломом I ступеня, також приймав участь у концертах с. Р.Поляна, на звітному концерті КЗ « Червонослобідська ДМШ» та міста Черкаси.

Інструментальний дует у складі:

  • Ющенко Софії 2кл. (фортепіано) викладач Доброскок О.Я.
  • Диченко Олеся 2кл. (бандура) викладач Ющенко О.М.

Організований в 2014-2015 навчальному році.

Приймав участь в концертах музичної школи на філії  Р.Поляна, на загальношкільному фестивалі с. Ч.Слобода.

Брав участь в обласному конкурсі творчих колективів початкових спеціальних мистецьких навчальних закладів. В 2015 16 навчальному році на основі дуету утворилось інструментальне тріо у складі:

  • Ющенко Софії 3кл. (фортепіано);
  • Диченко Олеся 3кл. (бандура);
  • Шиян Артем 3кл. (бандура).

Керівники: Доброскок О.Я. і Ющенко О.М.

Тріо брало участь в загальношкільному фестивалі-конкурсі творчих колективів КЗ «Червонослобідська ДМШ». Нагороджене дипломом д II ступеня.

Диченко Віра учениця КЗ «Червонослобідська ДМШ» по класу бандури, викладач Ющенко О.М. В 2014  році брала участь в XII конкурсі виконавської майстерності обдарованих учнів мистецьких шкіл області. Нагороджена дипломом II ступеня.

В 2015 році отримала I місце в номінації музикант – інструменталіст в конкурсі творчої молоді та дітей «Таланти твої, Р.Поляна». Приймала активну участь в концертних заходах села та району.

Диченко Олеся учениця КЗ «Червонослобідська ДМШ» по класу бандури, викладач Ющенко О.М.

В 2015 році брала участь в обласному конкурсі виконавської майстерності обдарованих учнів початкових спеціальних мистецьких закладів. Нагороджена дипломом II ступеня. В 2016 році – нагороджена дипломом III ступеня.

Дует бандуристів у складі: Лаптєва Анастасія (учениця) і Ющенко О.М. (викладач). Почав працювати в 2016 році.

На загальношкільному фестивалі-конкурсі творчих колективів КЗ «Червонослобідська ДМШ» нагороджений дипломом III ступеня.

Дует працює і в 2016-2017 навчальному році. Готуємось до обласного конкурсу творчих колективів.