Хореографічний колектив «Берег надії»

Хореографічний колектив «Берег надії»

Хореографічному колективу «Берег надії» – 12 років, керівник – Роботько Сергій Володимирович.  Колектив має 2 філіали на базі будинків культури с. Степанки та с. Хутори. В с. Степанки колектив створений в 2005 році, а в 2008 році відкритий філіал в с. Хутори.

«Берег надії» є дипломантом Всеукраїнських, обласних, районних, міжрегіональних, міських конкурсів, фестивалів та свят танцю. Зокрема є учасником обласного фестивалю приуроченого до 60-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка (2013р.) та обласного фестивалю ім. Авраменка «Гопак»,  м. Черкаси (2015р.);  неодноразово приймав участь у творчих звітах аматорських колективів Черкащини; районному святі танцю «О танцю, мить чудова…»; традиційному святі танцю в будинку культури с. Хацьки;  бере активну участь у концертній діяльності, різноманітних заходах загальноосвітніх шкіл та будинків культури с. Степанки, с. Хутори.

Щорічно на філіалах проводяться Відкриті уроки та показові заняття з хореографічного мистецтва, зокрема у 2010 р. в приміщенні будинку культури с. Степанки був проведений відкритий урок — семінар; ведеться постановочна, методична, концертна та навчально-виховна роботи, в якій використовується екзерсис класичного, народно — сценічного танцю, вивчаються етюди та танцювальні комбінації тощо. Також керівник колективу займається науковою діяльністю.