Звітний концерт у с. Худяки

Звітний концерт

22 квітня для КЗ «ЧЕРВОНОСЛОБІДСЬКА ДМШ» Черкаської районної ради стало справжнім святом, адже в цей день відбувся звітний концерт учнів та викладачів перед населенням с. Худяки.

Наближається кінець навчального року. Саме час для підведення підсумків, саме час відзвітувати перед громадою за діяльність школи.
Звітний концерт – свято мистецтва, головна подія навчального року, шлях до якого лежить через перемоги на конкурсах різних рівнів, через велику працю, наполегливість і тому, участь в ньому взяли найкращі вихованці школи. Їх досягнення: 3 Дипломи Міжнародних конкурсів, 9 Всеукраїнських, 15 обласних.

Свято музики вдалося на славу! За незабутні години проведені серед митців, дякували учасникам концерту голова села Роман Василина, начальник відділу культури і туризму Олена Бардінова, керівник танцювального колективу «Барви» Інга Величко.

Підводячи підсумки, хочеться відмітити, що наші учні тримають високу виконавську планку, працює згуртований педагогічний колектив, велика допомога з боку батьків. Ми впевнені, що духовність і мистецтво процвітатиме вічно!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *